| + 372 51 545 88 - Tallinn | +372 52 903 32 - Tartu | info@kapikratid.ee |
KapiKratid_Elutuba

Elutoamööbel

Meie poolt valmistatud elutoamööbel on tehtud melamineeritud puitlaastplaadist. Disainime mööbli vastavalt Sinu soovidele ja plaanidele ning sobitame ideaalselt elutuppa.

Kummut on tugevate, sügavate ja vaikselt sulguvate sahtlitega, et mahutada ära kõik vajalik. Sahtlite põhi peab olema selline, mis kannatab ära ka suurema raskuse ja ei vaju läbi. Tänapäeval on kummutite suuruste ja laiuste valik väga suur.

TV alus peab olema just sellise kõrguse ja laiusega, et TV vaatamine oleks mugav. Lisaks veel vaja minev arv riiuleid ja vaikselt sulguvaid sahtleid, et mahutda ära kogu vajaminev tehnika ja muu kraam.

Riidekapp elutuppa võib olla, kas väike nurgake või suur sektsioon, täpselt nii suur, kui Sulle vaja.  Riidekapid peavad olema mahukad ning sisaldama täpselt sellisel hulgal riiuleid, sahtleid, korve või riidepuutorusid, nagu igaühele tarvis. Tänapäeval on riidekappide sisukuse ja kuju võimalusi väga palju.

Riiul elutoas võib koosneda ühest plaadist, mis annab ideaalse disaini elemendi või võib olla maast laeni riiuliga - kuidas hing ihaldab.

ERILAHENDUS- JA DISAINMÖÖBEL

Mööbel on iga kodu hing, kuid hinge eest ei pea veel hinge hinda maksma.

Erilahendusmööbli eelised:

    • Kvaliteet

Eritellimus elutoamööbel on kvaliteetne ja vastupidav. Hinged ja siinid on kvaliteetsed ning vaikselt sulguvad. Kasutame oma tehtud tööde juures ainult kvaliteetseid mööbli furnituure.

    • Disain

Disaini puhul saab iga pisiasi ja detail läbi mõeldud, et mööbel vastaks unistusele.

    • Hind

Mööbli hind jääb samasse klassi, nagu mööblipoes kvaliteetne mööbel, kuid see sobib täpselt Sinu koju. Täpse hinna saame öelda, kui teame milline on Sinu unistuste mööbel.

    • Ruumi ärakasutus

Mööbel on disainitud iga toa jaoks eraldi, vastavalt selle ruumi iseärasustele.

Mööbel võib olla väike ja kitsas või siis hoopis just suur ja lai, paljude sahtlitega. Meie tehtud kapid ja riiulid sobivad ideaalselt Sinu koju - ehk teeme mööbli vastavalt mõõtudele.